Fun Friday Shopping Totals: See how I feed my family of six (including 3 teens!) for around $400/month. See our $100 Budget Weekly Menu here.
__________________________________________________________________________________________
WIN $50 CHRISTMAS CASH! Click here to find out how!
__________________________________________________________________________________________
SAVE A LOT–Spent $14.87 including $.29/pound bananas!
WINN DIXIE–Spent $23.14 (3 lbs of rice for $1.49!)
WALMART–Spent $42.13
PUBLIX–Spent $44.62
Lots of great coupon deals this week so I stocked up on several items like the chocolate chips for holiday baking!
Weekly Total: $ 113.19
November Monthly Total: $ 312.68
($100/week budget for six people)
You May Also Enjoy:



Leave a Reply